V sobotu 19.1. otevřeno 9:00-17:00, poté odcházíme do Šantovky na Cosplay Festival. Pokud by se někdo chtěl stavit v obchůdku večer po skončení festivalu, napište mi zprávu a domluvíme se (zdarma), ráda Vám otevřu i večer, bude li zájem :)

VELKÝ LEDNOVÝ VÝPRODEJ - až 20% sleva na všechno oblečení a vybrané doplňky. Pouze v olomouckém butiku!

Gothic & Lolita akce v Olomouci


Čajové dýchánky, přednášky, výstavy, stylové pikniky, burzy oblečení... v Olomouci se pořád něco děje! Každý měsíc máte příležitost si obléci své krásné gothic či lolita šaty a vypravit se na stylovou akci, pořádanou místní komunitou.

Akce se většinou konají v sobotu, a obchůdek Porcelain Doll bývá vždy otevřen před začátkem srazu.Seznam chystaných akcí:

Gothic & Lolita - tvořivý sraz

Jedná se o volnější sraz v kavárně - kdo chce, může něco tvořit, kdo nechce tvořit, může s námi jen tak posedět a popovídat si :) Uděláme pár pěkných fotek, dáme si něco dobrého na zub a prožijeme pěkné odpoledne obklopeni krajkami.

Obchůdek Porcelain Doll otevřen před začátkem akce.

Gothic & Lolita sraz

Další milé setkání naší komunity v Olomouci.

Obchůdek Porcelain Doll bude otevřen před začátkem akce, 9:00-13:45. Těšíme se na Vaši návštěvu :)


Prodejna Porcelain Doll
Ztracená ulice 269/36, Olomouc

Otevírací doba
Sobota 9:30 - 18:00
Jiné dny na rezervaci.
Sledujte Porcelain Doll přes:
PD on Facebook PD on Blogspot PD on Tumblr PD on Youtube
© Porcelain Doll 2007-2018


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.