Prodejní stánek na akcích


Čas od času se vypravíme s prodejním stánkem i do jiných měst. Můžete nás vidět na akcích zaměřených na japonskou kulturu, jarmarcích a rukodělných trzích, či na gothic a steampunk festivalech.

Nabídka zboží se liší akce od akce - zboží do stánku je vybíráno s ohledem na téma akce a místo konání.

Pokud byste chtěli Porcelain Doll pozvat i do Vašeho města na nějakou zajímavou akci, neváhejte napsat. Můžeme též přispět i do programu - připravit si přednášku, uspořádat módní přehlídku... kontaktujte nás na PorcelainDoll@email.cz (^_-)Seznam chystaných akcí:

Animefest

Animefest je každoroční setkání fanoušků japonského komiksu (mangy) a animovaného filmu (anime). Jedná se o nejstarší a největší samostatný con svého druhu v ČR. Každý rok nabízí Animefest kvalitní přednášky, zábavné soutěže, praktické workshopy a promítání nových i starších anime.

Porcelain Doll bude na Animefestu ve velkém! Dovezeme s sebou téměř celou prodejnu - náš stánek bude bombastický! (^_-)

A to není vše! Na pátek a sobotu chystáme program plný přednášek a workshopů pro všechny milovníky japonské módy.

Bring & Buy

Burza oblečení v duchu alternativní módy!
Steampunk * Gothic * Metal * Cosplay * Lolita * Retro * a další
Můžete nakupovat, můžete prodávat, můžete jen tak posedět s přáteli...


Porcelain Doll se zúčastní s prodejním stánkem - najdete v něm jak doplňky, tak i oblečení!

Bring & Buy

Burza oblečení v duchu alternativní módy!
Steampunk * Gothic * Metal * Cosplay * Lolita * Retro * a další
Můžete nakupovat, můžete prodávat, můžete jen tak posedět s přáteli...


Porcelain Doll se zúčastní s prodejním stánkem, ve kterém nabídne spoustu oblečení i doplňků!

NatsuCon

NatsuCon je festival japonské kultury a popkultury, který vás na konci léta vtáhne do víru japonských animovaných filmů, asijských hudebních idolů, tajemného světa japonských božstev a démonů i krvavých šarvátek samurajů. NatsuCon má za cíl přiblížit japonskou kulturu širší veřejnosti a rozšířit znalosti těch, kteří už se o Japonsko nějakou dobu zajímají. Během tří dnů nabitého programu vás proto čekají přednášky, promítání animovaných i hraných filmů, různé workshopy, soutěže a venkovní doprovodný program.

Porcelain Doll se zúčastní s velkým prodejním stánkem! Najdete v něm placky, roztomilé doplňky i spoustu lolita oblečení (^_-) Také se můžete těšit na módní přednášky a workshop.

Advík

Můžete se těšit na tématické přednášky, akční soutěže, zajímavé workshopy, významné hosty ze zahraničí, velké množství eventů, projektů a překvapení. Cílem akce je nahlédnout pod pokličku země vycházejícího slunce. A možná něco navíc.

Porcelain Doll se zúčastní s prodejním stánkem plným roztomilých doplňků i lolita oblečení. A máme pro vás přichystáno i několik přednášek!


Prodejna Porcelain Doll
Ztracená ulice 269/36, Olomouc

Otevírací doba
Pátek 9:00-12:00, 13:00-18:00
Sobota na rezervaci
Sledujte Porcelain Doll přes:
PD on Facebook PD on Blogspot PD on Deviantart PD on Google+ PD on Twitter PD on Tumblr PD on Youtube
© Porcelain Doll 2007-2018


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.