Tato stránka používá soubory cookie. Ty jsou nutné k provozu nákupního košíku a k nastavení jazyka. OK
 
Porcelain Doll

dámská móda

Prodejní stánek na akcích


Čas od času se vypravíme s prodejním stánkem i do jiných měst. Můžete nás vidět na akcích zaměřených na japonskou kulturu, jarmarcích a rukodělných trzích, či na gothic a steampunk festivalech.

Nabídka zboží se liší akce od akce - zboží do stánku je vybíráno s ohledem na téma akce a místo konání.

Pokud byste chtěli Porcelain Doll pozvat i do Vašeho města na nějakou zajímavou akci, neváhejte napsat. Můžeme též přispět i do programu - připravit si přednášku, workshop, uspořádat módní přehlídku... kontaktujte nás na PorcelainDoll@email.cz (^_-)Seznam chystaných akcí:

Fantastické trhy

Fantastické trhy se vrací!!! Situace je, jaká je a naneštěstí se s tím musíme smířit. Abychom zajistili, že Fantastická Ostrava proběhne tak jak má - v plné síle a zasloužené kvalitě - rozhodli jsme se ji opět odložit. Ale protože jsme nenapravení optimisté, ještě letos zorganizujeme druhé Fantastické trhy. Z loňska jsme si odnesli spoustu skvělých nápadů a podnětů, které do FT21 zakomponujeme. Navíc trhy jsou vůči vládním omezením více flexibilní, tak si držme palce, ať to letos vyjde!

Porcelain Doll se zúčastní s prodejním stánkem, ve kterém můžete zakoupit vše z naší internetové nabídky a ještě něco navíc :-)

Lolita, Gothic, Vintage bazar

Po dlouhé době pořádáme bazar lolita, gothic, vintage a steampunk oblečení, které Vám už dlouho leží ve skříni a nedělá radost.

Vezmu s sebou především spoustu levných už nošených věcí, které jsem vyřadila ze šatníku (které na netu ani nejsou vystavené) a jestli zbyde místo v kufru, tak přihodím i něco z eshopu. Na bazaru budu mít vlastní stůl a štendr, bude z čeho vybírat! ;-)


Sledujte Porcelain Doll přes:
PD on Facebook PD Pierrette on Blogspot PD on Tumblr PD on Youtube PD on Instagram
© Porcelain Doll 2007-2021