Otevírací doba butiku tento týden:
pátek 17.11.2017 - zavřeno, státní svátek
sobota 18.11.2017 - prodáváme v Bratislavě na akci Nipponfest / Hangukon
neděle 19.11.2017 - prodáváme v Bratislavě na akci Nipponfest / Hangukon

Prodejní stánek na akcích


Čas od času se vypravíme s prodejním stánkem i do jiných měst. Můžete nás vidět na akcích zaměřených na japonskou kulturu, jarmarcích a rukodělných trzích, či na gothic a steampunk festivalech.

Nabídka zboží se liší akce od akce - zboží do stánku je vybíráno s ohledem na téma akce a místo konání.

Pokud byste chtěli Porcelain Doll pozvat i do Vašeho města na nějakou zajímavou akci, neváhejte napsat. Můžeme též přispět i do programu - připravit si přednášku, uspořádat módní přehlídku... kontaktujte nás na PorcelainDoll@email.cz (^_-)Seznam chystaných akcí:

Nipponfest / Hangukon

Nipponfest ako festival, ktorý sa chce venovať japonskej kultúre a pop-kultúre chce zaujať širšie publikum a to nielen skalných fanúšikov, ale aj náhodných okoloidúcich. Jeho úlohou je prispieť k zvyšovaniu povedomia o Japonsku ako krajine, ale aj o pochopení jeho kultúry a tradícií. K tomuto cieľu mu má pomôcť bohatý program, v ktorom by si každý návštevník mal nájsť niečo zaujímavé.

V přízemí budeme mít velký prodejní stánek společně se značkou Lorinoko. Najdete v něm lolita oblečení, doplňky, drobné šperky i placky.

Také obohatíme program festivalu o nějakou tu přednášku o Lolita módě.


Prodejna Porcelain Doll
Ztracená ulice 269/36, Olomouc

Otevírací doba
Pátek 9:00-12:00, 13:00-18:00
Sobota na rezervaci
Sledujte Porcelain Doll přes:
PD on Facebook PD on Blogspot PD on Deviantart PD on Google+ PD on Twitter PD on Tumblr PD on Youtube
© Porcelain Doll 2007-2017


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.